Оформлення свідоцтва про народження (факту народження дитини)

Документи, які видаються органами управління в зоні проведення АТО і на окупованій території (наприклад, довідки, свідоцтва про народження) є нелегітимними і не визнаються на території України.

Допоможемо Вам отримати свідоцтво про народження, відповідно до українського законодавства, без виїзду. Послугу надає Адвокат на підставі договору про правову допомогу та ордеру.

Документи для реєстрації народження:

  • Медичне свідоцтво про народження, що видається закладами охорони здоров’я, де приймаються пологи (або медичну довідку про перебування дитини під наглядом лікувального закладу, у разі народження дитини поза закладом охорони здоров’я)
  • Паспорти або паспортні документи, що посвідчують особи батьків (одного з них)
  • Свідоцтво про шлюб як документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини.
  • Копія свідоцтва про народження (видане на окупованій території)

В тому випадку, коли мати дитини не перебуває в шлюбі, прізвище та громадянство батька дитини зазначається за прізвищем та громадянством матері, а ім’я та по батькові дитини записується за її вказівкою. Крім свідоцтва про народження отримуєте Витяг з державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.

Варто зазначити, що реєстрація проводиться на підставі рішення суду про встановлення факту народження. Факт державної реєстрації народження підтверджується виданням відповідного свідоцтва про народження.

Пам’ятайте, що ні допомоги при народженні та пологах, ні інших соціальних виплат особа не зможе отримати, якщо не здійснить реєстрації народження своєї дитини із отриманням свідоцтва про її народження.

Строк: 5-7 робочих днів

Отримати консультацію можливо за телефоном МТС: +38-066-880-97-22 (Viber, Whatsap, Telegram) Адвокат Пакіна Ольга Миколаївна
Електрона адреса : advokatpakina@gmail.com